UDOK Uzun Dönem Oto Kiralama'nın Avantajları

UDOK-Un-Avantajlari
UDOK şirketinizin araç parkının yönetimini üstlenerek, sizi konuyla ilgili personel istihdamı ve finansman yatırımı yapmaktan koruyan küresel uygulama'nın ALFA Operasyonel Otomobil Kiralama Şirketindeki ürün paketinin ismidir.


UDOK kapsamında araç kiralandığında;
Aracın satış değeri ve tüm bakım onarım masrafları ALFA tarafından üstlenilir. Kiralama süresi sonunda eski araçlarınızı her marka ve tip'de 0 km araç ile değiştirme imkanı vardır.
 Yüksek sayıda araç alan Alfa Oto uzmanları, araç fiyatlarını müzakere ederken mesleki birikimlerini kullanırlar. Aynı segmentteki araçların karşılaştırmalı fiyatlarının başarılı analizi ile, eş değer faydayı en ekonomik koşullarda edinmeye özen gösterirler.
Alfa Oto sizi araç satın alırken yaşayacağınız bürokratik işlerden kurtarır.
Alfa ile UDOK sayesinde, şirketiniz ile ilgili araç faturaları tek bir merkezden idare edilir. Bu size vergi avantajı yanı sıra iş ve zaman kaybının ortadan kalkmasını sağlar.
Alfa Oto uzmanları araçlarınızın bakım, onarım, lastik değişimi ve tüm teknik sorunlarıyla uğraşırlar.
Araçlar ile ilgili teknik konuları içeren bakım/onarım faturaları uzman Alfa personeli tarafından özenle incelenerek değerlendirilir. Yapılan bu Cost Control işlemlerinden sonra oluşan maliyetlerin istatistiki analizi ile araç kiralama fiyatları saptanmaktadır, dolayısıyla kullanıcı şirketler gereksiz masraflardan kurtulmaktadırlar.
Türkiye'nin neresinde olursanız olun arıza ya da kaza durumunda Alfa Oto aracınızın yerine ücretsiz olarak geçici bir araç temin eder.
Alfa Oto çekme, kurtarma, ambulans, tıbbi yardım, konaklama, eve dönüş, seyahate devam vb. tüm assistance hizmetlerini 7/24 müşterilerine ulaştırır.
UDOK ile firmaların, Mali Tabloları ve Rasyoları daha sağlıklı hale gelir. Çünkü şirket pasiflerinde görülebilecek hiç bir mali yükümlülük olmamaktadır.
Araçlarınızın vergi ödemeleri ve muayene (trafik/egzos) işlemleri Alfa Oto uzmanları tarafından takip edilerek zamanında yapılır.
ALFA Oto'nun ülke çapında yaygın 250 den fazla anlaşmalı yetkili servisi , müşterilerimizin zaman ve iş kaybını önler, etkin hareketlilik sağlar.
Alfa araçlarınızı ve kullanıcılarını kasko sigortasının yanı sıra HER BİR ARAÇ İÇİN AYRI - AYRI ferdi kaza ve mali sorumluluk sigortaları da yaparak güvenli seyahat etmenizi sağlar.
UDOK , şirketlere kendi ana faaliyet alanları üzerine odaklanma imkanı sağlar.
UDOK araç filonuz ile ilgili sorular ve istenen bilgiler için tek bir temas noktasıdır.

Çağımızda, para ve zaman tasarrufuna özen göstererek otomobilden fayda sağlamanın en kolay yolu UDOK ile araç kullanmaktan geçmektedir.

Neden Alfa Oto?

Filo kiralama yaparken Alfa Oto'yu tercih etmeniz için sebepler. Devamı »

Operasyonel Kiralama ile Finansal Kiralama Arasındaki Farklar

Operasyonel kiralama ile finansal kiralama arasındaki farkları biliyor musunuz? Devamı »

Satın Alma ile Kiralama Arasındaki Farklar

Şirket aracınıza sahip olmak mı? yoksa kiralamak mı daha avantajlı? farkları görün kararınızı verin. Devamı »

Alfaoto Araç Kullanım Kılavuzu

Aracınızı kiraladıktan sonra nelere dikkat edeceğinizi Alfaoto Araç Kullanım Kılavuzu ile öğrenebilirsiniz. Devamı »

Sıkça Sorulan Sorular

Filo kirala yapmak ile ilgili sıkça sorulan sorular ve yanıtları. Devamı »

Pratik Bilgiler

Araç kullanımı sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz ipuçları burada! Devamı »

Faydalı Linkler

Her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz faydalı linkler. Devamı »

Designed by IDS