Konularında uzman, Gerekli tüm teknik altyapı ve bilgi donanımına sahip, Üretici firmaların güvencesi ve garantisi ile hizmet veren Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış anlaşmalı yetkili servis ağı ile kiralama hizmeti sonrasında da müşterisinin hep yanındadır. 400'ü aşkın anlaşmalı yetkili servis istasyonu ve Alfa Merkez Servisi ile tüm acil durumlar ve araçlarınız ile ilgili her türlü sorunlarınız için 7 gün-24 saat, Türkiye'nin her yerinde kesintisiz hizmet güvencesi Alfa'nın şirketlere sunduğu en önemli ayrıcalıklardan biridir.

 

Marka Seçiniz :   Şehir Seçiniz :

 

 

Alfaoto Merkez Servis

Alfa Oto Genel Müdürlük binasının giriş katında yer alan merkez servisimiz tüm marka ve model araçlara her türlü mekanik, elektronik, kaporta, boya ve yedek parça hizmeti verebilecek kapasitede ekipman ve donanıma sahiptir. Devamı »

Kaza Tespit Tutanağı

Kaza Tespit tutanak formunu indirip size gerekli olacak iki nusha çıktısını alabilirsiniz. Devamı »

Kiralamak İstiyorum

Uzun Dönem Oto Kiralama fiyatı her proje için ayrı ayrı hesaplanmaktadır. Bilgilerinizi eksiksiz girin, kira fiyatını öğrenin. Devamı »

Faydalı Bilgiler

Kiralamanın avantajları, sıkça sorulan sorular, kullanımınız sırasında lazım olabilecek değerli bilgiler ve kullanım kılavuzu. Devamı »

Designed by IDS