İnsan Kaynakları Ekonominin yeni dinamikleri ile birlikte keşfedilen insan faktörü kurumların başarısında ve rekabet edebilmesi düzeyinde çok önemli rol oynar. Küresel ekonominin beraberinde hizmet müşteri memnuniyeti odaklıdır. Müşteri memnuniyetine giden yol uygun kalite ve uygun yönetimden geçer.

Kalite politikalarımız doğrultusunda ilkemiz, koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Rekabet ortamında güçlü bir şekilde var olabilmek için, kaliteyi arttırırken, üretim maliyetlerini daha aşağılara indirmek hedefimizdir.

Hedeflere ulaşmak için, işe uygun nitelikte ve işlere uygun insan kaynağını sağlamak ve bu kaynağı yeteneklerini ve vasıflarını arttırmak için, planlı ve sürekli eğitim yapmak, insan kaynaklarımızı motivasyon içinde verimli çalışmaya yönlendirmek ve böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamak insan kaynakları politikamızın temel hedefidir.

Sizde Alfa Oto'da çalışmak ister misiniz?

 İş başvurusu için Özgeçmişinizi Gönderiniz.

Hakkımızda

Özhamurkar grubuna bağlı olan Alfa Oto Filo Kiralama A.Ş. Uzun Dönem Oto Kiralama ve filo yönetimi hizmetleri vermektedir. Devamı »

Hedef Misyon ve Vizyon

Stratejik seçimler kurumlarda farklılık yaratmanın temelidir.Devamı »

Basında ALFA

Alfa Oto'nun yazılı ve görsel basında çıkan medya ilanları, yazı ve makaleleri...Devamı »

Designed by IDS