Alfa Oto Uzun Dönem Oto Kiralama ve oto filo yönetimi faaliyetlerine 1998 yılında başlamıştır. O günden bugüne dek sahip olduğu ve hizmete sunduğu tüm araçlarının periyodik bakımlarını ve onarımlarını Türkiye'nin her noktasında, Yetkili Servislerde, tam zamanında yaptırmış ve araçlarının üzerinde sadece üretici firmaların garantili yedek parçalarını kullanmıştır.

Bu araçlar, hizmet dönemindeyken kullanıcılarına güven verdiği gibi, kiralama dönemleri sonunda 2.El olarak satılması konumuna geldiklerinde yeni sahipleri için de güvenilir ve sorunsuz araçlar olarak hizmet vermeye devam edebilmektedirler.
Araçlarımızın tamamının mülkiyeti Alfa Oto'ya aittir ve üzerlerinde hiçbir surette bandrol, vergi, TPC gibi borçlar bulunmamaktadır.

 

Alfaoto 2.El Araç İlanları
2.El Araç Fiyat Listemiz için tıklayınız.

Kiralamak İstiyorum

Uzun Dönem Oto Kiralama fiyatı her proje için ayrı ayrı hesaplanmaktadır. Bilgilerinizi eksiksiz girin, kira fiyatını öğrenin. Devamı »

Satış Sonrası Hizmetler

400'ü aşkın anlaşmalı yetkili servis istasyonu ve Alfa Merkez Servisi ile tüm acil durumlar ve araçlarınız ile ilgili her türlü sorunlarınız için Devamı »

Faydalı Bilgiler

Kiralamanın avantajları, sıkça sorulan sorular, kullanımınız sırasında lazım olabilecek değerli bilgiler ve kullanım kılavuzu. Devamı »

Designed by IDS