Basinda-AlfaBu bölümde Alfa Oto'nun yazılı ve görsel basında çıkan medya ilanları, yazı ve makaleleri ile birlikte TV programlarından kesitler yer almaktadır.

Menüden Medya'da çıkan ilanlarımızı görebilirsiniz, Yazı ve Makaleler kısmında Alfa Oto Filo Kiralama hakkında çıkan yazı ve makalelere erişebilir bilgisayarınıza yükleyip, okuyabilirsiniz ve TV Programları kısmında ise Alfa Oto'nun tanıtım amaçlı televizyonda yayınlanan TV programlarından fragmanları izleyebilirsiniz

O Filo kiralama hizmetinde bir DEV Sınırsız Seçenek İçin Tek Seçenek Direksiyon Hakimiyeti O Bir Filo Kiralama Devi Küçük bir karar sizi büyük sıkıntılardan kurtarır. Tek Çözüm Alfa Şirket Otolarınız Sizi Taşısın Alfa İle Herşey Yolunda Alfa´dan Otomobil Kiralayınca Herşey Yolunda O Bir Filo Kiralama Devi Operational Car Leasing In Turkey Alfa Hedeflerinize Doğru Güvenle Yol Alın... Küçük Bir Karar Sizi Büyük Sıkıntılardan Kurtarır Alfa İle Dünya Avuçlarınızın İçinde... Hayata Başka Pencereden Bakın,Alfa'dan Araç Kiralayın... Hayatın Ritmini Yakalayın Alfa'dan Otombil Kiralayın... Alfa'dan Otomobil Kiralayınca Herşey Yolunda... Kiralayın;işi uzmanına bırakın... 2014 .

Hakkımızda

Özhamurkar grubuna bağlı olan Alfa Oto Filo Kiralama A.Ş. Uzun Dönem Oto Kiralama ve filo yönetimi hizmetleri vermektedir. Devamı »

Hedef Misyon ve Vizyon

Stratejik seçimler kurumlarda farklılık yaratmanın temelidir.Devamı »

İnsan Kaynakları

Hedeflere ulaşmak için, işe uygun nitelikte ve işlere uygun insan kaynağını sağlamaya çalışmaktayız.Devamı »

Designed by IDS